Elektroninių parduotuvių kūrimas

Svetainių kūrimas nuo A iki Z

Aktyviai sekame kasdien atsinaujinančias technologijas bei geriname savo įgūdžius, siekiant sukurti aukščiausio lygio, interaktyvius bei saugius internetinius puslapius. Teikiame skirtingas paslaugas:

Svetainės dizainas ir programavimas. Kuriame svetainę nuo nulio– renkame informaciją apie projektą, kuriame dizainą, programuojame puslapį, užtikriname kokybę, prižiūrime sukurtą puslapį bei siūlome techninį palaikymą.
Naujo dizaino kūrimas: visą Jūsų puslapio informaciją perkeliame į naują, prisitaikantį, unikalų dizainą.
Aplikacijų kūrimas ir integracija. Diegiame socialinių tinklų aplikacijas, mokėjimų galimybes, sudėtingas analitines sistemas, bei kitus Jūsų verslui reikalingus įrankius.
Priežiūra ir palaikymas. Naujų funkcijų kūrimas ir klaidų pašalinimas, našumo didinimas, siekiant kad puslapis galėtų priimti vis daugiau lankytojų ir duomenų, svetainės struktūros gerinimas, siekiant geriau išpildyti vartotojų poreikius.
Mobilioji versija. Svetainės dizainą pritaikome įvairių platformų ir ekranų dydžių mobiliesiems bei planšetėms

Svetainių kūrimas – procesas

Internetinių svetainių kūrimas prasideda nuo Jūsų poreikių analizės. Išsiaiškiname, koks funkcionalumas yra reikalingas, kokio tipo bei sudėtingumo svetainė reikalinga. Svetainę galime sukurti tiek nuo pradžios,tiek panaudojant vadinamus mokamus šablonus.Kurių dėka greitai pritaikysime,sutvarkysime ir paleisime į rinką.Jeigu norite mokamo šablono tuomet užseinate į šiuos puslapius :

Išsirenkate norimą šabloną ir pateikiate nuorodą mums.Visą kitą jau padarysime mes patys.Iš jūsų pusės svarbiausia pateikti reikalingą informaciją  kuris bus svetainėje,aiški struktūra,norimas puslapius skaičius ir kita naudinga informacija kuri suteiks galimybę kuo greičiau užbaigti projektą ir paleisti į rinką.

Kaip užsisakyti ir kokios kainos ?

  • Susisiekiate su mumis nurodytais kontaktais
  • Internetinių svetainių kūrimas nuo 99 eurų
  • Elektroninių parduotuvių kūrimas nuo 299 eurų